O SECAM

Od ponad 20 lat działamy w branży, naszą dewizą jest zadowolenie i bezpieczeństwo Naszych klientów

PROFESJONALIZM TO PODSTAWA

Nieustannie uczymy się potrzeb klientów, dzięki temu zawsze proponujemy optymalne rozwiązanie. Od wielu lat pogłębiamy wiedzę na temat naszych systemów, które ciągle ewoluują, dlatego w firmie powstał dział research, który wychwytuje najlepsze rozwiązania dotyczące dziedziny w której działamy i wprowadza je do naszych realizacji.
Nieustannie uczymy się potrzeb klientów, dzięki temu zawsze proponujemy optymalne rozwiązanie.
Korzystamy tylko z rozwiązań sprawdzonych przez naszych techników. Zanim system trafi do klienta jest testowany w naszym dziale research, co wyklucza późniejsze awarie.

HISTORIA FIRMY

Zaczynaliśmy jak większość firm powstających od podstaw. „Narzędziówka” z podstawowym zestawem narzędzi. Obecnie mamy wykwalifikowaną kadrę techników i zaawansowane zestawy narzędziowe, pomiarowe i diagnostyczne. Dysponujemy również pojazdami technicznymi z własnym zasilaniem.

Nasze działania skupiamy głównie na instalacjach w halach przemysłowych, magazynowych, obiektach biurowych, oraz obiektach użyteczności publiczne.

OD 20 LAT
NA RYNKU!

of1

WIEDZA

Nasze projekty realizujemy w oparciu o najnowsze rozwiązania, co wiąże się z nieustannym podnoszeniem kwalifikacji. Nasi technicy mają dostęp do bazy wiedzy działu research, oraz uczestniczą cyklicznie w szkoleniach.

of2

ZAUFANIE

Zaufanie to priorytet! - ale jak mawiał klasyk:

Kontrola- najwyższą formą zaufania

WYBIERZ NAJLEPSZYCH!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!

Scroll to Top